З початку року контракт із ЗСУ підписало понад 27 тисяч осіб

Заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Ігор Павловський повідомив, що станом на початок листопаду у 2018 році на військову службу за контрактом у Збройних Силах України прийнято понад 27 тисяч осіб, у тому числі, 1700 офіцерів.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України

Нагадаємо, що раніше з’явилась інформація, що до кінця 2018 року з лав Збройних Сил України планує звільнитись близько 29 тис військових.

 • Також, у рамках призовної кампанії «Осінь-2018» станом на листопад на строкову військову службу до лав ЗС України призвано близько 5 тис. осіб, – повідомив він.

  “Обласні та районні (міські) призовні комісії продовжують свою роботу з питань призову громадян України на строкову військову службу у жовтні – грудні 2018 року. Загалом у 2018 році на строкову військову службу до Збройних Сил України буде призвано 18,0 тис. осіб (весна – 9,0 осіб; осінь – 9,0 тис. осіб).

  Павловський нагадав, що військовослужбовцями строкової служби комплектуються підрозділи забезпечення для виконання завдань життєдіяльності бойових військових частин та установ в пунктах постійної дислокації, крім тих, які дислокуються у Донецькій та Луганській областях.

  “Це дозволяє вивільнити військовослужбовців за контрактом для залучення їх в ООС. До виконання бойових завдань в районі проведення операції Об’єднаних сил та до військових частин, які дислокуються районах проведення ООС, військовослужбовці строкової служби не залучаються”

   


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


 • Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю