Катери Island будуть доставлені у липні 2019 року

Командуючий Військово-морських Сил Збройних Сил України розказав, що до України катери типу Island, передані нашій країні у вересні 2018 року, прибудуть в Україну у липні 2019 року

Про це він розказав в інтерв’ю виданню DW

Раніше озвучувалась інформація, що катери прибудуть до України восени 2019 року, перед цим майбутні екіпажі пройдуть підготовку в Україні та 10 тижневий курс навчання у Сполучених Штатах Америки.

 • “В червні вони мають бути в Україні. Екіпажі готуються, узгоджений порядок доукомплектування цих кораблів та порядок спільної підготовки на базі у Балтіморі (у США, – редакція). Скореговані та останні міри, які ми маємо зробити, щоб катери якомога швидше були доставлені в Україну”, – розказав Воронченко

  До цього майбутні екіпажі вже пройшли один з етапів підготовки в Україні, зокрема мовну підготовку, відпрацювали елементи щодо задачі організації роботи корабля та приготування його до ходових випробувань.

  Катери Island для ВМС ЗС України

  Нагадаємо, що 27 вересня Берегова охорона США в присутності Президента України здійснила передачу Україні двох патрульних катерів типу Island на військово-морській базі у Балтіморі.

  Характеристики катерів

  Водотоннажність: 168 тонн

  Довжина: 34 метрів

  Швидкість: до 29,5 вузлів.

  Екіпаж: 16 осіб

  Автономність: 5 діб.

  Дальність плавання: 3000 миль

  Озброєння: 25-мм автоматична артилерійська установка Mk 38 Bushmaster

  12,7-мм кулемети М2НВ

  Катери класу «Айленд» будувалися верф’ю Bollinger Shipyards в Локпорті (штат Луїзіана) з 1985 по 1992 роки в кількості 49 корпусів (бортові номери WPB 1301 – WPB 1349) для Берегової охорони США.


 • Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю