КБ “Південне” розробляє далекобійні реактивні снаряди

Під час відвідин Секретарем Ради національної безпеки та оборони Олександром Турчиновим Міжнародної спеціалізованої виставки засобів захисту, озброєння, військової та спеціальної техніки, технологій і товарів подвійного використання «Зброя та безпека 2018» на експозиції з демонстрацією вітчизняної 122-мм реактивної системи залпового вогню БМ-21 УМ “Берест” коментуючи цю розробку розказав:

“Якщо КБ “Південне” не дурить і поставить ракети нові до Граду, які в двічі далі працюють, то це взагалі буде дуже добре”

На відео з 4:05:

 • Реактивна система залпового вогню калібру 122 мм БМ-21 «Град» . Розроблена в СРСР, випускалася на базі шасі вантажівки Урал-375 з встановленою пусковою установкою 2Б5. Вона має широку номенклатуру боєприпасів з різними видами бойової частини.

  Читайте такожВідбулись завершальні випробування ракетного комплексу “Вільха”

  Основний – уламково-фугасний 9М21ОФ (9М22У) має максимальну дальність у 20,4 км, тобто нова розробка КБ “Південне” позиціонується на дальність у 40 км.

  Нагадаємо, що на виставці «Зброя та безпека 2018» Державне підприємство “Шепетівський ремонтний завод” представив 122-мм реактивну систему залпового вогню БМ-21 УМ “Берест” власного виробництва, що створена на шасі КрАЗ-5401НЕ.

 • Раніше стало відомо про початок серійного виробництва ракет для РСЗВ на заводі «Артем» де була змонтована нова технологічна лінія здатна яка забезпечити фактично весь спектр ракет для РСЗВ починаючи від калібру 300 міліметрів і менше.


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю