Командирами Айлендів призначені вірні Присязі офіцери

Час читання: 1 хвилина

Одеське видання Думская повідомило, що командирами патрульних катерів типу Island, які отримала Україна від США 27 вересня 2018 року, призначені старші лейтенанти Дамір Аулін та Богдан Небилиця.

У 2014 році, ще будучи курсантами Академії військово-морських сил імені П. С. Нахімова у Севастополі не зрадили військовій присязі на вірність українському народові.

Після виходу на материкову частину України Дамір Аулін та Богдан Небилиця продовжили навчання в Інституті Військово-морських сил Одеської морської академії. По завершенню навчання в яких вони були призначені командирами малих броньованих артилерійських катерів «Вишгород» та «Нікополь» відповідно.

Дамір Аулін Фото: Народна армія

У виданні відмічають, що призначення командирами нових одиниць флоту кращих випускників Одеського інституту ВМС вже стало доброю традицією. Так шістьма МБАКами та першими двома «Кентаврами» призначені лейтенанти випускники.

Богдан Небилиця Кадр з відео телерадіостудії “Бриз”

Нагадаємо, що у Військово-морських силах ЗС України завершується один з етапів підготовки екіпажів патрульних катерів типу Island. Військові моряки вже пройшли мовну підготовку, відпрацювали елементи щодо задачі організації роботи корабля та приготування його до ходових випробувань.

Метою комплексів заходів є навченість особового складу до прийому та експлуатації нових бойових одиниць національного флоту.

По завершенню всіх етапів підготовки в Україні, майбутні екіпажі відправляться на навчання у США, де пройдуть 10-тижневий курс підготовки та наприкінці літа – початку осені 2019 року повернуться в Україну разом з патрульними катерами.


  • Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю