Командирами Айлендів призначені вірні Присязі офіцери

Одеське видання Думская повідомило, що командирами патрульних катерів типу Island, які отримала Україна від США 27 вересня 2018 року, призначені старші лейтенанти Дамір Аулін та Богдан Небилиця.

У 2014 році, ще будучи курсантами Академії військово-морських сил імені П. С. Нахімова у Севастополі не зрадили військовій присязі на вірність українському народові.

Після виходу на материкову частину України Дамір Аулін та Богдан Небилиця продовжили навчання в Інституті Військово-морських сил Одеської морської академії. По завершенню навчання в яких вони були призначені командирами малих броньованих артилерійських катерів «Вишгород» та «Нікополь» відповідно.

 • Дамір Аулін Фото: Народна армія

  У виданні відмічають, що призначення командирами нових одиниць флоту кращих випускників Одеського інституту ВМС вже стало доброю традицією. Так шістьма МБАКами та першими двома «Кентаврами» призначені лейтенанти випускники.

  Богдан Небилиця Кадр з відео телерадіостудії “Бриз”

  Нагадаємо, що у Військово-морських силах ЗС України завершується один з етапів підготовки екіпажів патрульних катерів типу Island. Військові моряки вже пройшли мовну підготовку, відпрацювали елементи щодо задачі організації роботи корабля та приготування його до ходових випробувань.

  Метою комплексів заходів є навченість особового складу до прийому та експлуатації нових бойових одиниць національного флоту.

  По завершенню всіх етапів підготовки в Україні, майбутні екіпажі відправляться на навчання у США, де пройдуть 10-тижневий курс підготовки та наприкінці літа – початку осені 2019 року повернуться в Україну разом з патрульними катерами.


 • Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю