Країни “Великої сімки” вимагають від Росії звільнити українських моряків

Міністри закордонних справ країн “Великої сімки” вимагають від Росії звільнення захоплених поблизу Керченської протоки українських моряків та дотримання міжнародного права.

Про це йдеться у поширеній Канадою заяві глав МЗС G7, присвяченій подіям поблизу Керченської протоки, повідомляє Укрінформ

“Ми, міністри закордонних справ Канади, Франції, Німеччини, Італії, Японії, Великої Британії, США й Верховний представник ЄС закликаємо до стриманості, належної поваги до міжнародного права та недопущення будь-якої подальшої ескалації. Ми закликаємо Росію звільнити затриманих членів екіпажу й судна та утриматися від перешкоджання законному проходженню крізь Керченську протоку”, – заявили у G7.

Держави також висловили “серйозне занепокоєння з приводу дій Росії проти України у Керченській протоці та навколишніх водах, які небезпечно загострили протистояння”.

 • “Виправдання використанню Росією військової сили проти українських Військово-морських сил й екіпажу немає”, – зазначили глави МЗС країн “Великої сімки”.

  У заяві також наголошується на незмінності політики невизнання анексії Росією Криму.

  “Ми, члени G7, знову підтверджуємо, що не визнаємо анексію Росією Кримського півострова зараз і ніколи не зробимо цього у майбутньому. Ми також підтверджуємо нашу непохитну підтримку суверенітету й територіальної цілісності України”, – запевнили міністри.


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю