Литва закликає ЄС і НАТО розширити санкції проти Росії

Литовський парламент ухвалив резолюцію, в якій пропонує розширити санкції проти Росії, включно з можливістю відключення російських банків від всесвітньої системи платежів і передачі інформації SWIFT.

Про це повідомляє DW

“Документ, прийнятий Сеймом, закликає до фундаментальних змін у західній стратегії протидії російській агресії, переходу до конкретних дій і вимог щодо Росії”, – зазначено у повідомленні.

У резолюції литовського парламенту пропонується висунути кілька вимог до Росії. Зокрема, йдеться про те, що контроль над Керченською протокою має перейти до Організації об’єднаних націй (ООН), а окуповані Росією території України мають бути передані під управління миротворчої місії ООН. Також Сейм вимагає від Росії звільнення всіх утримуваних нею українських громадян – як політичних в’язнів, так і військовополонених.

 • У разі, якщо Росія не виконає ці вимоги в найближчому майбутньому або ветує їх через структури ООН, Сейм пропонує запровадити “всеосяжні санкції”, які торкнуться російської нафтогазової галузі, а також фінансового сектору – аж до відключення російських банків від системи SWIFT.

  Також литовський парламент ухвалив резолюцію, де закликав ЄС і НАТО розширити і поглибити співпрацю з Україною, надати необхідну допомогу у здійсненні реформ для того, щоб у 2027 році вона змогла почати процедуру переговорів про приєднання до ЄС.


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю