Міноборони розірвало низку договорів з недобросовісними будівельними компаніями

Відповідно до умов договорів до підрядників, які не виконують зобов’язання за договорами з Міністерством оборони України, проводяться заходи претензійно-позовного характеру.

Про це під час брифінгу розказав заступник начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України полковник Олександр Чергінець

Офіцер зазначив, що по результатам невиконання будівельними компаніями умов договорів подано 44 позовні заяви до суду на стягнення понад 32 млн грн.

 • На даний час 4 позовні заяви задоволено, розгляд 40 позовних заяв триває.

  “Загалом направлено 133 повідомлення щодо невідкладного виконання умов договору, пред’явлено 223 претензії на загальну суму 8,4 млн грн., з яких задоволено 103 претензій. За систематичне порушення договірних умов з боку підрядників розірвано 31 договір”, — зазначив полковник Олександр Чергінець.

  Він повідомив, що з метою відмови від встановлення в подальшому господарських відносин із підрядниками, які порушували договірні зобов’язання, на офіційному веб-сайті Міністерства оборони України оприлюднено відповідний реєстр.

  Серед низки розірваних договорів та судових рішень – будівництва об’єктів на 235 Міжвідомчому центрі підготовки військових частин та підрозділів (більш відомий як полігон “Широкий лан”), де після розірвання контракту з ТОВ “РІСТ” була підписана нова угода з іншою будівельною компанією, що зараз виконує ці роботи.

  Також це стосується і реконструкції будівлі під гуртожиток для військових моряків, що вже було завершено та здано в експлуатацію.


 • Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю