На авіабазі в Естонії за кошти США побудовано нові інфраструктурні об’єкти

На військово-повітряній базі в Емарі у Естонії відбулось урочисте відкриття нових об’єктів, що були побудовані за кошти та призначені для прийому і обслуговування розташованих у Естонії військ НАТО.

Кошторис цього будівництва входить у програму модернізації авіабаз в Європі на загальну суму у 214 млн доларів. Кошти на яку виділяються в рамках “Європейська ініціатива стримування”, що була прийнята у 2014 році після окупацією росіянами Автономної республіки Крим.

Безпосередньо на авіабазу в Емарі було витрачено близько 15 млн доларів.

На ці кошти було побудовано ще один сучасний ангар, штабне  приміщення та перон для вибухонебезпечних вантажів.

Побудований ангар для літаків Фото: ERR

“Проектні роботи тривали дев’ять місяців, саме будівництво – п’ятнадцять місяців. Для такого великого проекту це доволі швидко”, – розказав начальник інженерно-логістичної служби ВПС США у Європі, бригадний генерал Рой Огустін

Окрім США інфраструктурою користуватимуться й інші союзники по НАТО, що несуть бойову службу на цій авіабазі, як наприклад зараз тут розміщуються німецькі ВПС, які здійснюють місію Повітряної поліції над Балтією.

Побудований ангар для літаків Фото: ERR

“В нас 126 проектів у 26 країнах – наприклад, у Литві, Болгарії, Румунії, у Великий Британії та Люксембурзі і так далі. Ми інвестуємо, щоб закріпити наш військовий потенціал та створити умови для більш швидкого реагування на загрози”, – уточни Огустін

За матеріалами та інформацією ERR


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю