На Буковині за хабар затримано прикордонників

Під процесуальним керівництвом військової прокуратури Чернівецького гарнізону, слідчими ГУ Національної поліції за інформацією та участю оперативних співробітників ВБКОЗ УСБУ у Чернівецькій області і відділу внутрішньої безпеки по Чернівецькому прикордонному загону, за матеріалами кримінального провадження, (ч. 3 ст. 368 КК України «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою»), задокументовано факт вимагання та отримання неправомірної вигоди інспекторами прикордонної служби відділу «Сокиряни» Чернівецького прикордонного загону.

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ

В ході проведення спільних заходів встановлено, що двоє військовослужбовців Держприкордонслужби одержали від громадянина України грошові кошти у сумі 1200 доларів США за сприяння у переміщенні 16 пакунків з електротоварами до Молдови поза прикордонним контролем, на ділянці відділу прикордонної служби «Сокиряни» Чернівецького прикордонного загону.

Правопорушників затримано у порядку ст. 208 КПК України під час отримання другої частини неправомірної вигоди у сумі 900 доларів США.

Вилучені при затриманні кошти у прикордонників Фото: ДПСУ

Тривають невідкладні слідчі дії. За їх результатами затриманим військовослужбовцям буде повідомлено про підозру, а також вирішується питання щодо застосування до них запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від займаних посад.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю