На Донбасі перехопили російський безпілотник «Гранат-2»

В зоні проведення Операції Об’єднаних сил із застосуванням засобів радіотехнічної боротьби військовослужбовці Збройних Сил України здійснили перехоплення та посадку безпілотного літального апарату російського виробника «Гранат-2»

Про це повідомляє прес-служба Операції об’єднаних сил

«Гранат-2» був перехоплений на Приазовському напрямку, розроблений він ООО «Ижмаш – беспилотные системы» та виробляється підприємствами військово-промислового комплексу Російської Федерації.

 • Застосовуючи засоби радіотехнічної боротьби, військові перешкодили польоту апарату, приземлили його, потім знайшли та вилучили. Уся інформація з цифрових носіїв буде ретельно вивчена і проаналізована.

  Після обстеження військовими інженерами апарат був переданий фахівцям для ідентифікації та подальшого вивчення.

  Даний тип апаратів активно поставляється до незаконних збройних формувань так званих “ЛНР” та “ДНР”. Використовується для проведення розвідки та корегування вогню артилерії.

  Вилучений безпілотний літальний апарат є черговим доказом підтримки Російською Федерацією діяльності незаконних збройних формувань на території ОРДЛО, які тероризують обстрілами мирних мешканців населених пунктів, що знаходяться неподалік лінії розмежування.


 • Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю