На Донбасі тренувались застосовувати “Урагани”

В районі проведення військової операції на Донбасі пройшло тренування підрозділів реактивної артилерії озброєних системами “Ураган”

Про це повідомляє прес-служба ООС

Тренування відбувались  на одному з полігонів у районі проведення операції Об’єднаних сил за наказом Командувача Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва.

Було відпрацьовано дії пунктів управління реактивного артилерійського дивізіону з виходом підрозділів на вогневі позиції та здійсненням наведення на ціль.

Поставлене завдання реактивники виконали на оцінку “добре”, показавши гарний вишкіл та високу професійну майстерність. Своїми діями вони вкотре довели здатність швидко висунутися з району відведення, здійснювати марш, розгортання у районі вогневих позицій та точно наводитись на ворожі цілі для їх подальшого ураження.

Читайте також: 220 мм реактивна система залпового вогню БМ-27 “Ураган”

РСЗВ “Ураган” є однією із найбільш далекобійних та потужних реактивних систем залпового вогню, що стоять на озброєнні Збройних Сил України. За 20 секунд “Ураган” може зробити повний залп з 16 реактивних снарядів, який гарантовано уразить цілі на дальності до 35 км.

Широкий спектр реактивних снарядів для “Урагану” дозволяє знищувати живу силу, неброньовану, легкоброньовану і броньовану техніку, підрозділи протиповітряної оборони та артилерії, командні пункти, вузли зв‘язку та інші важливі об‘єкти противника.

В Україні ці системи оновлюються – вони отримають нові системи зв’язку та силові установки, а також відомо про конструкторські роботи по заміні шасі “Урагану”.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю