На Одещині відбувся вишкіл спецпризначенців ВСП

Як повідомляє прес-служба Військової Служби Правопорядку ЗСУ На Одещині відбувся польовий вихід спецпризначенців Військової служби правопорядку.

До заходу залучалися підрозділи Південного територіального управління, а саме відділ спеціального призначення Південного територіального управління та Вінницький зональний відділ Військової служби правопорядку.

Варто зазначити, що поточний рік був надзвичайно насичений в плані виконання заходів бойової підготовки, окрім залучення спецпідрозділів до виконання заходів в ООС, особовий склад спецпризначенців Південного територіального управління залучався до ряду навчань, де показали себе з найкращої сторони.

Захід був проведений на базі Військової Академії (м. Одеса). Підрозділи спеціального призначення виконали програму стрибків з парашутом у повному обсязі, що дасть змогу і у подальшому цей фаховий рівень використовувати за призначенням.

Особовий склад підрозділу перед стрибками Фото: Facebook

На польовому виході також були відпрацьовані одразу декілька завдань: по-перше, особовий склад виконав програму стрибків з парашутом, що є логічним завершенням планів бойової підготовки за поточний рік.

Приземлення з парашутом
Приземлення з парашутом Фото: Facebook

По-друге, були проведені заняття для підготовки підрозділів до здачі підсумкової перевірки за рік.

По-третє з метою нарощення бойових можливостей підрозділів спеціального призначення в наступному році, за розпорядженням командування Головного управління Військової служби правопорядку була проведена апробація нових етапів, для проведення майбутніх змагань підрозділів спеціального призначення, а саме вивід груп в район виконання завдань шляхом десантування з повітряних суден зі зброєю та спорядженням з грузовими контейнерами (ГК-30) та проведення бойового штурму будівлі статичним способом.

Відпрацювання штурму будівлі спецпідрозділом ВСП Фото: Facebook

На даний час проводиться робота з керівництвом Військової Академії (м. Одеса) щодо спільного планування заходів бойової підготовки на наступний рік для забезпечення проведення окремих етапів змагань в яких прийматимуть участь і курсанти Військової Академії.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю