На створення авіаційної системи МВС у 2019 році піде 360 млн гривень

Кабінет міністрів України перерозподілив бюджет Міністерства внутрішніх справ перенаправивши 360 млн гривень на створення авіаційної системи безпеки.

Відповідні документи є у розпорядженні РБК-Україна.

Зокрема, в межах загального обсягу бюджетних призначень на потреби МВС уряд схвалив скорочення фінансування забезпечення діяльності сил цивільного захисту (видатки розвитку) на 360 млн гривень, а у тримані кошти будуть спрямовані на створення єдиної авіаційної системи безпеки та цивільного захисту:

Проект розпорядження Кабміну щодо перерозподілу 360 млн гривень Фото: РБК-Україна

Раніше повідомлялося, що в рамках створення авіаційної системи безпеки Україна купить 55 гелікоптерів у французької компанії Airbus Helicopter. Передбачається, що в країні будуть працювати 15 авіаційних баз та центр обслуговування компанії. Система повинна запрацювати впродовж двох років, серед основних завдань – охорона кордону, особливо морського, забезпечення спеціальних функцій пожежних, поліцейських і гвардії.

До цього також стало відомо, що в Маріуполі Донецької області буде розташовуватися один із регіональних центрів авіації Міністерства внутрішніх справ України.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю