На хабарі затримано керівника підприємства Міноборони

Слідчими Київського територіального управління Державного бюро розслідувань викрито директора одного з державних підприємств Міністерства оборони на хабарі у розмірі 2 тис. доларів.

Про це повідомляє прес-служба Державного бюро розслідувань

“Підозрюваний вимагав передати йому 2000 доларів за вплив на прийняття рішення щодо не призову на військову службу. У випадку відмови він зазначив, що створить усі умови для притягнення особи до відповідальності за неявку до військового комісаріату, а також невідкладного призову його на військову службу”, – йдеться у повідомленні.

Підозрюваного затримано, а хабар вилучено.

На даний час проводяться слідчі та інші процесуальні дії, готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України.

Згодом інформацію, що цей посадовець є діючим працівником Міністерства оборони спростувало саме відомство:

Зазначена особа майже рік тому тимчасово виконувала обов’язки керівника одного з держпідприємств Міноборони, але в січні 2018 року її було звільнено, – йдеться в офіційному повідомленні Міністерства оборони

Державне бюро розслідувань — правоохоронний орган України, створений відповідно до передбаченого Кримінальним процесуальним кодексом України та розпочав свою роботу 20 листопада 2017 року.

 


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю