На хабарі затримано співробітницю Мукачівського прикордонного загону

Співробітницю Державної прикордонної служби, яка спробувала нажитися, використовуючи службове становище і пішла на змову з протиправними елементами, викрили на Закарпатті.

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби

В с. Ділове Рахівського району спільною міжвідомчою групою у складі співробітників Управління внутрішньої та власної безпеки «Захід» Держприкордонслужби, відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю і слідчого відділу УСБУ в Закарпатській області, під процесуальним керівництвом військової прокуратури Ужгородського гарнізону, у результаті реалізації матеріалів кримінального провадження за ч.3 ст.368 КК України, затримано молодшого інспектора прикордонного контролю відділу прикордонної служби «Тячів».

 • Співробітницю затримали на гарячому – під час одержання неправомірної вигоди у розмірі 680 доларів США. Загальна сума хабара мала скласти 1040 доларів.

  За ці кошти вона мала посприяти незаконному переміщенню тютюнових виробів через державний кордон до Румунії  на ділянці прикордонного підрозділу, де проходить службу. Зокрема вона мала надати інформацію контрабандисту про час та місце розташування прикордонних нарядів. Тривають подальші невідкладні слідчі дії.

  Відмітимо, що в Державній прикордонній службі продовжує реалізовуватися  удосконалення системи протидії корупції. Завдяки реформам вдалось значно підвищити результативність підрозділів внутрішньої безпеки та спрямувати їх діяльність на виявлення злочинів, які негативно впливають на імідж прикордонного відомства. Загалом за два роки задокументовано 425 злочинів, з яких майже 280 корупційної спрямованості.

 •  


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю