Нова система харчування ЗСУ: для підготовки фахівців відкрили спеціальну лабораторію

Час читання: 1 хвилина

У Військовій академії в місті Одеса на базі нещодавно створеної сучасної лабораторії з приготування їжі розпочались практичні заняття з курсантами, які навчаються за спеціалізацією продовольче забезпечення військових частин на факультеті підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України

Упродовж року в навчальному закладі була проведена відповідна робота з підготовки приміщень, установки сучасного технологічного обладнання, яке тільки починають використовувати у військових частинах, а також комплектації необхідним кухонним посудом та інвентарем.

“Необхідність у створенні та обладнанні такої лабораторії виникла у зв’язку з масовим переходом військ на нову систему харчування за каталогом продуктів.” – розповів начальник академії генерал-майор Олег Гуляк

Приготована курсантами їжа у спеціальній лабораторії Фото: Міністерство оборони

В лабораторії приготування їжі обладнано 10 індивідуальних робочих місць, встановлено електричні плити, жарильні шафи, універсальну кухонну машину, котлетний автомат, фритюрницю та інше кухонні прилади.

Курсанти під час занять у лабораторії Фото: Міністерство оборони України

Поряд з кухонним приміщенням обладнано зал для прийому їжі, де приготовлені страви будуть дегустувати викладачі та курсанти інших спеціалізацій.

Курсанти під час занять у лабораторії Фото: Міністерство оборони України

Практичні заняття у новоствореній лабораторії дозволять курсантам в майбутньому, уже на посадах начальників продовольчих служб, якісно планувати та організовувати приготування різноманітних страв для харчування особового складу за каталогом продуктів, ефективно проводити заняття з кухарями і контролювати дотримання ними рецептури та технології приготування їжі.

Нагадаємо, що раніше Міністерство оборони почало отримувати мобільні лабораторні комплекси перевірки якості продуктів харчування на шасі вантажних автомобілів.


  • Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю