ОБСЄ пропонує створити спільну з ООН миротворчу місію на Донбасі

ОБСЄ у Мінську запропонувало створити спільну з ООН миротворчу місію на Донбасі, яка матиме військовий, поліцейський компонент і міжнародну адміністрацію, заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін

Про це повідомляє Укрінформ

Павло Клімкін розказав про ці наміри під час спілкування з журналістами в Сєверодонецьку, куди напередодні він прибув зі своїм колегою з МЗС Словаччини Мирославом Лачак, що зараз очолює ОБСЄ

 • “Навіть представники ОБСЄ, які працюють, у тому числі, на мінському майданчику, вийшли з пропозицією створити спільну (миротворчу – ред.) місію ООН і ОБСЄ. Ця спільна місія повинна мати військовий компонент, поліцейський компонент і міжнародну адміністрацію. Це зрозуміло абсолютно всім”, – сказав Клімкін.

  За його словами, для діючого голови ОБСЄ Мирослава Лайчака питання запровадження реальної миротворчої місії на Донбасі буде одним з основних під час його візиту до Москви наступного місяця.

  Клімкін додав, що Україна готова говорити про будь-які варіанти і опції в контексті миротворчої місії на Донбасі. Але в той же час наша країна не погодиться на легіматизації окупації Донбасу.


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю