Паралельно з агресією на Чорному морі Росія здійснювала кібератаки на Україну

Росія провела численні кібернапади минулого тижня проти України та урядових і приватних організацій інших країн.

Про це повідомляє керівник приватної фірми Stealthcare Джеремі Самід, що працює в сфері кібербезпеки і яка виявила ці напали, інформує Голос Америки

“Кібернапади відповідають зусиллям Росії з просування гегемонії радянського зразка по всьому світові – більше ніж регіональні бійки з Україною”, – говорить Самід.

Кібернапади проти цілей в українському уряді та Збройних Силах України відбулись до та впродовж нападу з захопленням українських кораблів 25 листопада

 • “Ці російські агенти кіберзагроз часто використовують слово “ведмідь” (англійською “Bear” – ГА) в своїй назві – найбільш відомі “ведмеді” це Fancy Bear, Cozy Bear – ті самі зловмисні діячі, які відповідальні за численні шпигунські напади, включаючи злам Національного комітету демократичної партії США в 2016 році”, – говорить Самід.

  Ці напади могли мати на меті отримання інформації пов’язаної з плануванням операції. Якщо так, то це повідомлення ще раз підтверджує неправдивість заяв Росії про те, що Україну розпочала кризу, наголошує видання.


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю