Подробиці про затриманого контррозвідниками шпигуна

Як ми вже повідомляли контррозвідники Служби Безпеки України у Миколаївській області затримали групу російських агентів на чолі з капітаном першого рангу ЗСУ в запасі, який також має російське громадянство.

Затриманим виявився колишній начальних 84-го арсеналу мінно-торпедного та трального озброєння (військова частина А2637), що дислокується в Очакові, Юрій Ломако.

Про це повідомляє Преступности.НЕТ

Слідством встановлено, що він використовуючи сімейні зв’язки у 73-у Морському центрі спеціальних операцій, отримував звідти інформацію про виконання бойових задач в зоні проведення Операції об’єднаних сил на Донбасі. Також через нього росіяни довідались персональні дані спецпризначенців, відомості про озброєння та оперативну інформацію.

Окрім того з колишнього місця служби він отримував дані про кількість озброєнь та боєприпасів, що в подальшому були передані розвідці Росії.

Редакція видання відмічає, що на акаунті дружини Ломако були опубліковані фотографії з чоловіком в папці «Крым сегодня», які датовані жовтнем поточного року.

This slideshow requires JavaScript.

Раніше Служба Безпеки України повідомляла, що підозрюваний неодноразово відвідував окупований півострів для агентурних зустрічей.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю