Полоненим морякам активісти привезли речі та листи від рідних

Активіст кримськотатарського національного руху Нариман Джелял на своїй сторінці у Facebook розповів, що до СІЗО “Лефортово” в Москву приїхали кримськотатарські активісти, щоб передати зібрані на півострові речі й продукти захопленим українським морякам:

«Ми з друзями, затятими та відважними людьми, взяли на себе відповідальність привезти зібрані в Криму передачі, речі, продукти. І за допомогою наших друзів тут, у Москві, передати їм в руки, щоб вони, перебуваючи в цьому такому невеселому місці, почувался нормально», – написав Джелял.

Також фотожурналіст і цивільна активістка Вікторія Івлєва на своїй сторінці у Facebook повідомила, що російські волонтери передали в “Матросскую тишину” листи від батьків трьом пораненим українським морякам – Андрію Артеменку, Василю Сороці й Андрію Ейдеру.

“Дорогі батьки трьох поранених українських моряків – Андрія Артеменка, Василя Сороки й Андрія Ейдера! У мене немає з вами прямого зв’язку, але, сподіваюся, це повідомлення дійде до вас. Стараннями мого товариша Костянтина Котова ваші листи вже надійшли до СІЗО «Матросская тишина» і чекають цензури. Це може зайняти день-два – і діти отримають теплі вісточки з дому! Ви й самі можете скористатися системою ФСВП-лист, ось https://fsin-pismo.ru/client/app/letter/create, – написала Івлєва.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  • Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю