Польоти літаків США поблизу Криму та окупованої частини Молдови

Сьогодні поблизу окупованих Росією території Молдови та України літало одразу два літаки США.

Про це повідомляє Український мілітарний портал

Один з них – протичовновий патрульний літак Військово-морського флоту США Boeing P-8A Poseidon, що базується на військовій базі на острові Сіногела в Італії.

Boeing P-8A Poseidon здійснив патрулювання поблизу узбережжя окупованого Росією у 2014-у році Кримського півострова.

Він оснащений бортовою радіолокаційною станцією AN/APS-137D(V)5 та системою радіотехнічної розвідки AN/APY-10. Окрім того Boeing P-8A Poseidon може нести до 9 тонн озброєння серед якого протикорабельні ракети Harpoon.

Місерозташування протичовного літака Boeing P-8A Poseidon перед початком польоту поблизу Криму 28 лютого 2019 року Мапа: PlaneRadar

Також сьогодні в небі над Одещиною вздовж кордону з Молдовою на ділянці контрольованою так званою”Придністровською Молдавською Республікою” здійснював політ літак-розвідник Військово-повітряних сил США Beech MC-12W Liberty.

Маршрут польоту Beech MC-12W Liberty 28 лютого 2019 року Мапа: PlaneRadar

Літак Beech MC-12W Liberty оснащений потужним радіо-електронним обладнанням, також оптико-електронною системою на універсальній шарнірній підвісці L-3 Wescam MX-15Di (AN-AAQ-35), яка включає тепловізор третього покоління з матричною решіткою InSb 640×480 діапазону MWIR.

Окрім того він оснащений лазерним далекоміром, лазерною підсвідкою цілей, телекамеру зі спеціальним об’єктивом та інше спеціальне обладнання, що дозволяє здійснювати рекогносцування місцевості.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю