Президент продав «Кузню на Рибальському»

Інвестиційними фондами «Прайм Ессетс Кепітал» та «ВІК» був підписаний пакет документів про продаж приватного акціонерного товариства «Завод «Кузня на Рибальському».

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна

Акціонерами «Прайм Ессетс Кепітал» є Президент України Петро Порошенко та Ігор Кононенко, та новим власником – компанією «Евінз лімітед» з групи «ТАС», кінцевим бенефіціаром якої є Сергій Тігіпко.

Продаж пакету акцій було попередньо схвалено Антимонопольним комітетом України. Угоду супроводжувала відома аудиторська компанія «Ernst & Young». Вартість проданих акцій є комерційною таємницею.

ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському» засновано у Києві в 1862 році, як машинобудівний завод товариства «Донат, Липківський і К» (пізніше «Київський машинобудівний завод», завод «Ленінська кузня»). Зараз основна діяльність підприємства це суднобудування, виробництво озброєння та боєприпасів, машинобудування та ливарне виробництво.

Це профільне підприємство займається розробкою та виробництвом різноманітних зразків військово-промислового комплексу. Саме «Кузня на Рибальському» займалась виготовленням малих броньованих артилерійських катерів в рамках контракту з Міністерством оборони України від 2012 року.

6 малих артилерійських катерів, 4 з яких вже проходять державні ходові випробування

Нещодавно тут були спущені на воду два десантно-штурмові катери «Кентавр-ЛК». Також «Кузня на Рибальському» займається розробкою ракетного катеру для Військово-морських Сил ЗС України.

Нагадаємо, що у вересні 2018 року прес-служба підприємства «Кузня на Рибальському» повідомила, що фонд Прайм ессетс кепітал, який управляє активами Петра Порошенка, досяг принципової угоди про продаж підприємства вітчизняному покупцеві.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю