Прикордонники отримали технічну допомогу від ООН

Прикордонники на Донбасі отримали від Головного офісу агентства ООН у справах біженців на сході України технічні засоби.

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України

У Донецько-Луганському регіональному управлінні Держприкордонслужби Голова офісу агентства ООН у справах біженців на сході України Пан Мулусеу Мамо вручив начальникам Лисичанського, Краматорського та Донецького прикордонних загонів зі складу  Об’єднаних сил нагрудні відеореєстратори та ноутбуки для подальшого їх використання у КПВВ на лінії розмежування в межах Луганської та Донецької областей.

Технічні засоби були надані офісом УВКБ ООН в рамках співпраці з прикордонним відомством. 4 ноутбуки та 150 нагрудних  відеореєстраторів на суму понад мільйон гривень будуть відправлені для організації служби в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в межах діючих гуманітарних дорожніх коридорів.

Передані прикордонникам технічні засоби від ООН Фото: прес-служба ДПСУ

Загалом за період 2017-2019 років від УВКБ ООН було отримано допомогу на суму понад 4,5 мільйона гривень. Усі технічні засоби та матеріальні цінності направлені виключно для оснащення контрольних пунктів в’їзду-виїзду на лінії розмежування, оскільки їх використання сприяє покращенню ритмічності пропускних операцій, зменшує час очікування контролю та забезпечує при цьому належний рівень безпеки цивільного населення.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю