Причини “зізнання”, затриманих українських моряків

На тлі подій, що відбуваються ми вирішили все ж таки розібратися в ситуації. А саме віднайти реальні причини “зізнання” військовослужбовців ВМСУ у тому, чого вони насправді не робили. Отже, вчора, 26.11.2018, було викладено відео, в якому українські моряки нібито роблять заяву в якій вказують, що вони увійшли в “територіальні води Росії”.

Всім зрозуміло, звичайно, що таке “зізнання” було надано виключно після численних допитів з боку ФСБ РФ. Даний факт також доводять і відповідні пости в соціальних мережах, які публікувалися ще вчора вдень – задовго до того, як було викладено відео.

Так в своєму пості на Facebook близько 14:00 26.11.2018 року Марина Червона виклала пост, в якому вказала, що під час спілкування з близькими, один з моряків розповів про те, що медична допомога йому була надана в повному обсязі. Але при цьому він заїкався і просив вибачення і взагалі поводив себе як людина, на яку вівся систематичний тиск. У той же момент було зроблено припущення, що моряків там піддають тортурам і змушують зробити заяву, вигідну ФСБ РФ. Адже подібні речі траплялися і раніше. Найяскравішим прикладом такого є гучна справа Володимира Дудки (https://ua.krymr.com/a/29409818.html), син якого повідомив, що його батька неодноразово катували струмом протягом 2 тижнів.

  Таким чином даний факт тортур над військовослужбовцями ВМС України був по суті доведений ще о 14:00 вчорашнього дня, а сам відеозапис побачив світло вже ввечері. І в дійсності – не може відео, на якому людина говорить “з під палки”, перебуваючи в руках спецслужб противника – бути реальним доказом подібних дій. Тут варто взяти до уваги і той факт, що дані військовослужбовці – це люди від 18 до 27 років. А на молодих людей, наскільки відомо, ще легше вести певний вплив. Ми просимо людей наразі дотримуватись інформаційної гігієни і не поширювати хибну інформацію, а також не довіряти тій пропаганді, яка наразі ведеться з боку РФ з метою подальшої ескалації подій та дестабілізації суспільних настроїв в Україні.


Авторизація
*
*
Генерація паролю