Розпочалась підготовка до навчань «Sea Breeze – 2019»

У Києві розпочалась початкова плануюча конференція українсько-американського навчання «Sea Breeze — 2019».

Про це повідомляє Sea Breeze exercise у Facebook

В конференції беруть участь представники США, Болгарії, Грузії, Латвії, Литви, Румунії, Данії, Норвегії, Туреччини, Молдови. Крім національних ВМС до заходу залучено представників ДПСУ, НГУ та АТЦ при СБУ.

 • Учасники заходу узагальнюють інформацію щодо сил та засобів, визначають навчальні питання, райони проведення, основні елементи та терміни наступних етапів з планування навчання.

  — Цьогоріч навчання «Sea Breeze — 2019» є важливим як ніколи. Ми працюємо на результат: це готовність до управління силами за стандартами НАТО, досягнення взаємосуміснісності підрозділів і кораблів, — звертаючись до присутніх наголосив директор навчань від української сторони заступник командувача Військово-Морських Сил ЗС України з бойової підготовки контр-адмірал Олексій Неїжпапа. — І найголовніше, що українсько-американське навчання «Sea Breeze — 2019» стає реальним інструментом підтримання стабільності та безпеки в Чорному морі,- додав він.

  Під час роботи плануючих груп проводиться уточнення штатів багатонаціонального морського штабу навчання та штабу керівництва навчанням, планів і завдань на міжконференційний період та визначення завдань на головну плануючу конференцію.

  Sea Breeze exercise — багатонаціональні військові навчання, які проводяться на території України починаючи з 1997-го року відповідно до «Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво з питань оборони та військових відносин» між Міноборони США і Міноборони України від 1993-го року. Співорганізаторами навчань виступають Україна та США.


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


 • Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю