Розпочата процедура повернення державі Чорноморського суднобудівного заводу

Господарський суд міста Києва за позовом заступника Генерального прокурора України відкрив справу про повернення Чорноморського суднобудівного заводу у державну власність

Про це повідомляє у Facebook Миколаїв – місто корабелів

Відповідну справу під № 910/502/19 було опубліковано в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

 • Наразі Чорноморський суднобудівний завод входить до складу суднобудівного холдингу Smart Maritime Group (SMG) промислово-інвестиційної групи Вадима Новинського «Смарт-холдинг». Серед відповідачів за позовом перераховані 8 компаній, зареєстрованих на Кіпрі, що загалом володіють близько 90% акцій підприємства.

  У липні 2018 року підприємство було визнано банкротом Господарським судом Миколаївської області .

  Саме на Чорноморському суднобудівному заводі 17 травня 2011 року було закладено перший корпус майбутнього корвету проекту 58250, а саме будівництво неодноразово зупинялось через недофінансування.

  У 2017-у році на підприємство мала прибути аудитори для перевірки використання коштів, але тоді державним аудиторам у візиті відмовили. Після чого була розпочата процедура банкрутства підприємства.

 • Нагадаємо, що 1 листопада 2013 року Господарський суд Миколаївської області визнав публічне акціонерне товариство «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» банкрутом і відкрив ліквідаційну процедуру. Після його було повернуто до державної власності та нещодавно він отримав нового власника.


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю