Росія створила дві військові бази у Лівії

Видання The Sun з посиланням на джерела в британському уряді РФ перекинула в східну Лівію контрольовану армією маршала Халіфи Хафтара, військовослужбовців спецназу  і співробітників Головного управління Генштабу, все це робиться під прикриттям приватної військової компанії “Вагнер”.

Про передбачувану активність Росії в Лівії була сповіщена прем’єр-міністр Тереза Мей.

В Лівії Росія вже створила дві військові бази на північно-східному узбережжі країни – в містах Тобрук і Бенгазі. Росіяни займаються підготовкою військових армії маршала Халіфи Хафтара, якому РФ також поставляє важке озброєння.

 • Нагадаємо, що в наслідок політичної кризи, що поглинув країну у 2013 році та ускладнився на початку 2014 у Лівії розгорівся громадянський конфлікт. В наслідок якого ООН наклала ембарго на продаж та поставку зброї до цієї країни.

  Через два роки – у березні 2016 року з поміж багатьох місцевих сил, а також військових сил народів туарегів та тубу основні сили та владу на території понад 6 мільйонної країни зберегли та розширювали сили підконтрольні Палаті представників Лівії та Загального Національного конгресу.

  У Пентагоні ще у березні 2017 року заявляли про “беззаперечні” зв’язки лідера Лівії з РФ, тоді на прес-конференції Командуючий збройними силами США в Африці Томас Вальдхаузер сказав, що були спроби Росії вплинути на Лівію.

 • «Вони знаходяться на землі та намагаються впливати на події. Ми з великою стурбованістю спостерігаємо за тим, що вони роблять. І ви знаєте, що крім військової сторони цього, ми бачили деяку недавню активність в сфері бізнесу», – розказав командуючий

   


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю