Росія частково розблокувала судохід до українських портів на Азові

Після декілька діб блокади торговельних портів через Керченську протоку, що прямували до Маріуполя та Бердянську, Росія частково розблокувала судохід до українських портів.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник аналітичного центру zernovoz.in.ua Олександр Глущенко

“Розпочався рух суден, що йдуть до Бердянського порту. «ZARA» після тижневого очікування на якорі прямо зараз входить в Азовське море.

«ADASTAR» також пройшов арку мосту та вийшов у Чорне море”, – написав Олександр Глущенко

Після поганої погоди в першу чергу пріоритет залишається за суднами, що йдуть до портів Росії, ті ж що йдуть до українських – пропускаються в останню чергу.

 • “В результаті після того як погода покращилась пріорітет на прохід суден до портів Росії, а в Маріуполь та Бердянськ, як бачимо, в останню чергу.

  Судна BAHAR; ISLAND BAY; SEA BIRD; FK HATICE – все ще чекають дозвіл на вхід в Азовське море” – написав Глущенко

  Трафік суден через Керченську протоку 2 грудня

  Нагадаємо, що виступаючи на третьому Німецько-українському бізнес-форумі канцлерка Німеччини Анґела Меркель наголосила, що Маріуполь та інші портові міста України на Азовському морі потребують доступу до міжнародних морських шляхів. Це відбулося 29 листопада у минулий четвер, після в Аргентині проходив саміт лідерів “Великої двадцятки” де також світові лідери наголосили на недопущені Росією блокувати судохід до українських портів.

  Після захоплення українських військових моряків, міністр інфраструктури України Володимир Омелян повідомив, що станом на вечір 28 листопада 2018 року українські порти Азовського моря Маріуполь та Бердянськ фактично заблоковані Російською Федерацією для заходу та виходу суден


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю