«Скіф» представлений на військовому параді у Катарі

Новітній бойовий модуль з мобільною версією високоточного протитанкового комплексу «Скіф», який є спільним проектом турецької компанії Aselsan та підприємств ДК «Укроборонпром» – ДККБ «Луч» та  «Спецтехноекспорт», був продемонстрований 18 грудня під час військового параду у Катарі.

Про це повідомляє прес-служба Спецтехноекспорт

Цей бойовий модуль був створений завдяки розширеному військово-технічному співробітництву України та Туреччини.

 • Саме українські високоточні ракети, які здатні знищувати ціль на відстані 5 км та пробивати броню товщиною 800 мм за динамічним захистом, стали головним озброєнням бойового модулю, який також оснащений двома кулеметами.

  Ракети Скіф на бойовому модулі турецького виробництва Фото: Facebook/Dima Black

  Український ПТРК з двома пусковими установками для ракет РК-2С було інтегровано в спеціальну версію дистанційно-керованого бойового модуля, який Aselsan постачає для потреби Збройних сил Катару. Турецька компанія виступила розробником та інтегратором бойового модуля, у свою чергу «Спецтехноекспорт» забезпечує постачання систем лазерного наведення та ракет, що розроблені та виробляються “ДККБ “Луч”.

  Даний проект є першим прикладом спільного просування українсько-турецьких оборонних продуктів на ринках третіх країн. Зазначимо, що новим бойовим модулем з українськими ракетами було оснащено відразу десятки бронеавтомобілів Збройних сил Катару. Водночас, «Спецтехноекспорт» продовжує активну роботу зі збільшення обсягів поставок та розширення співпраці зі своїми партнерами для задоволення потреб в новітніх оборонних системах Міністерства оборони Катару.

  Ракети Скіф на бойовому модулі турецького виробництва Фото: Facebook/Dima Black

  Вперше, україно-турецький бойовий модуль з чотирма пусковими установками для ракет РК-2С було продемонстровано під час випробувань в Україні в травні 2018 року. Тоді бойовий модуль було встановлено на український бронеавтомобіль «Варта», а пізніше – на «Козак-2М».


 • Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю