Стартувала підготовка до найбільших в Україні міжнародних навчань «Rapid Trident»

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного минулого тижня проходила початкова конференція з планування українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ «Rapid Trident — 2019».

Про це повідомляє прес-служба Академії Сухпутних військ ЗС України

Під час заходу було обговорено та сплановано базові засад та положень майбутніх військових навчань. Участь у ньому взяли близько 50 представників з 7 країн світу, а також представники від НАТО та Литовсько-Польсько-Української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького.

 • — Україна високо цінує підтримку всіх дружніх держав. Це міжнародне навчання проходить в нашій державі щороку і я переконаний, що і цього разу міжнародний захід буде плідним, цікавим, а головне — корисними для усіх учасників командно-штабного навчання, — наголосив співкерівник цьогорічного навчання від України генерал-майор Олег Мікац.

  Цьогорічне українсько-американське командно-штабне навчання із залученням військ «Rapid Trident — 2019» планується провести в другій половині вересня поточного року на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки.

  «Rapid Trident — 2019» – одні з шести міжнародних військових навчань, що відбудуться цього року на території України.

  Це найбільші в Україні міжнародні сухопутні військові навчання за участі підрозділів Збройних сил України, Національної Гвардії, Державної прикордонної служби та армійських підрозділів іноземних держав.


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


 • Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю