США готові до застосування F-35C Lightning II

Винищувач США п’ятого покоління у версії для Військово-морських сил F-35C Lightning II досяг рівня початкової бойової готовності.

Про це йдеться в офіційній заяві Військово-морського флоту США

Початкова бойова готовність передбачає наявність сформованої ескадри з 10 літаків, необхідні запасні частини, допоміжне обладнання, інструменти, технічна документація, навчальні тренажери та функціональну автономну інформаційну систему.

Відповідно до офіційної заяви все це наразі вже є та оперативна ланка F-35C готова до використання

“F-35C готовий до операцій, битви і перемоги. Ми додаємо в арсенал наших авіаносних ударних груп неймовірну систему, яка значно розширює можливості”, – заявив командувач морською авіацією ВМС США віце-адмірал Де Вольф Міллер.

Віце-адмірал заявив про бойову готовність винищувачів F-35C Lightning II після того, як вони успішно завершили ряд випробувань на палубі авіаносця Carl Vinson.

Американський літак F-35 Lightning II, розроблений американською фірмою Lockheed Martin Aeronautics Company. Виготовляється у трьох варіантах — F-35A — звичайний, F-35B — з укороченим зльотом і вертикальною посадкою та F-35C — палубний (короткий зліт за допомогою катапульти та посадка з використанням аерофінішера).

Інші моделі серії F-35C Lightning II – F-35A Lightning II і F-35B Lightning II – досягли бойової готовності в 2016 і 2015 роках відповідно.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю