США запровадили нові санкції проти Росії

Офіс контролю за іноземними активами (OFAC) Департаменту фінансів США ввів нові санкції проти 18 фізичних та чотирьох юридичних осіб з Росії, діяльність яких була пов’язана з гібридною російською агресією проти інших країн.

Про це повідомляє Департамент фінансів США

“Департамент фінансів вводить санкції проти співробітників російської розвідки, задіяних у кіберопераціях, перешкоджанні виборам 2016 року, а також у широкому списку інших пагубних дій”, – заявив голова департаменту фінансів Стівен Мнучин.

Як уточнили в департаменті, нові обмеження запроваджені проти колишнього офіцера російського ГРУ, який діяв в інтересах олігарха Олега Дерипаски, 15-ти офіцерів цього розвідуправління, проти “Агентства інтернет-досліджень” (яку ще називають “фабрика тролів”), а також інших осіб та організацій, пов’язаних з проектом “Лахта”.

Зокрема, екс-офіцер ГРУ Віктор Бояркін, який діяв від імені Дерипаски, визнаний причетним до незаконного фінансування однієї з партій Чорногорії під час виборчої кампанії в цій країні в 2016 році.

Водночас проект “Лахта” мав на меті втручання у виборчі системи по всьому світу, зокрема й у США.

“З 2014 року проект “Лахта” використовував, серед іншого, фіктивних онлайн-персон, які позиціонувалися як громадяни США у спробах втручання в американські вибори”, – уточнили у відомстві.

У цьому зв’язку департамент фінансів запровадив санкції проти ТОВ “Невские новости”, ТОВ “Экономика сегодня”, ТОВ “Федеральное агентство новостей” і компанії USA REALLY, а також проти окремих фізичних осіб, причетних до проекту “Лахта”. Крім того, в заяві згадується про фірми Євгена Пригожина “Конкорд Менеджмент и Консалтинг” та “Конкорд Кейтеринг”, які вже перебувають під санкціями США. Вони контролювали фінансування проекту “Лахта”, брали участь у доборі кадрів та здійснювали нагляд за діяльністю проекту.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю