Триває підготовка “Айдару” перед поверненням на Донбас

Військовослужбовці 24 окремого штурмового батальйону “Айдар” під час занять  з бойової підготовки на тактичному полі Новомосковського загальновійськового полігону продовжують вдосконалювати бойову майстерність.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України

В ході навчань особовий склад штурмових, танкових рот та розвідувальних підрозділів відпрацювали підготовку та ведення оборонного бою, а також наступальні дії.

Танкові екіпажі виконували бойові стрільби штатним пострілом із озброєння танків, а екіпажі БМП — вели вогонь з озброєння бойових машин піхоти в умовах оборонного та наступального бою. Також військовослужбовці зі штатного озброєння виконували вогневі завдання.

Тактичні заняття бійців 24 окремого штурмового батальйону “Айдар” Фото: Міністерство оборони України

Під час навчань командири рот набували досвіду щодо організації взаємодії з танковими підрозділами, а особовий склад підвищував професійні навички у знищенні танків, кулеметних обслуг, групи піхоти та мішені умовного противника. Особовий склад відпрацював питання надання медичної допомоги пораненим та їх подальшу евакуацію з поля бою.

Практичні заняття бійців 24-го окремого штурмового батальйону “Айдар” на Новомосковському полігоні Фото: Міністерство оборони України

Як зазначив командир батальйону, навчання проходять з урахуванням бойового досвіду, який був отриманий військовослужбовцями під час виконання бойових завдань.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю