Утікачка з ОРДЛО назвала ім’я офіцера РФ, що командує полком в “ДНР”

Фактичним командиром 11 полку 1 армійського корпусу російських окупаційних військ на Донбасі є формальний командир 810 бригади морської піхоти ЧФ РФ Олексій Бернгард. Про це розповіла заступник командира 11 полку т.зв. “ДНР”, українка Світлана Дрюк, яка перейшла на бік України.

Він кар’єрист, тому що він не дивиться, можна виконати цю задачу, чи ні. Людину прислали з розрахунком на те, що з “ДНР” він поїде з черговою зіркою,

– розповіла перебіжчиця про росіянина.

 • Світлана Дрюк готова надати свідчення про злочини Олексія Бернгарда та ще 30 російських військових на Гаагзькому трибуналі, йдеться в сюжеті Андрія Цаплієнка (ТСН.Тиждень, 1+1).

  Вона розкрила процедуру за якою росіяни намагаються маскуватися на окупованій території:

  Приїжджаючи до нас вони одразу підписують наказ №00100 за яким вони не мають права спілкуватися з нами-“аборигенами”. Не повинні мати ніяких контактів з жінками. На що вони успішно хотіли наплювати.

  Світлана Дрюк “Вітерець” перейшла на українську сторону. На окупованій території вона пройшла шлях від санітарки до командира жіночого екіпажу танку Т-72 та заступниці командира 11 полку 1 АК. Світлана є прототипом головної героїні пропагандистського фільму “Ополченочка”, знятого за гроші РФ, прем’єра анонсована на 9 травня 2019 року.


 • Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Інформація принесла користь?:

  2 votes, 5 avg. rating

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: