У ДССТ розпочався тренінг з розмінування від інструкторів США

У 8 Навчальному центрі Держспецтрансслужби Міністерства оборони України розпочато тренінг з підготовки національних операторів України (саперів) 1-го рівня EOD з гуманітарного розмінування від інструкторів США.

Про це повідомляє прес-служба ДССТ на офіційній у сторінці у Facebook

На першому етапі навчатимуться 15 фахівців, по 5 представників від Збройних сил України, Держспецтрансслужби та ДСНС, які по закінченню отримають дипломи міжнародного рівня.

Тренінг за участі американських колег Фото: ДССТ

Впроваджує курси Відділ оборонного співробітництва Посольства США в Україні у рамках Програми гуманітарного розмінування командування ЗС США в Європі, з метою підвищення якості проведення робіт з розмінування на вивільнених територіях на Сході України, підвищення безпеки місцевого населення від мінно–вибухових ризиків.

This slideshow requires JavaScript.

Відділ оборонного співробітництва залучив інструкторів та вже надав матеріальну допомогу на загальну суму понад $500 тис. у вигляді інженерно-саперного майна. Так у березні поточного року, у рамках зазначеної програми, американські військові передали 20 комплектів металошукачів «Майнлаб» підрозділам розмінування Державної спеціальної служби транспорту на загальну суму 1,5 млн.грн.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю