Франція та Німеччина вимагають звільнення захоплених моряків

Канцлер Німеччини Ангела Меркель та президент Франції Еммануель Макрон закликали Росію звільнити захоплених у нейтральних водах Чорного моря українських моряків та забезпечити вільне судноплавство до Азовського моря через Керченську протоку

Про це повідомляє Укрінформ

Текст спільної заяви французького президента і німецького канцлера оголосила в п’ятницю на брифінгу в Берліні представник федерального уряду Німеччини Ульріке Деммер.

Президент Франції і канцлер ФРН порушили питання інциденту із застосуванням Росією військової сили у нейтральних водах Чорного моря поблизу Керченської протоки та спроби контролю в Азовському морі. “Це дуже турбує нас”, – йдеться у заяві Меркель і Макрона.

Вони вимагають від Росії забезпечення безпроблемного і безпечного проходження для всіх кораблів через Керченську протоку, а також негайного і беззастережного звільнення всіх захоплених українських моряків.

Нагадаємо, що всі українські моряки, які були захоплені Росією 25 листопада 2018 року в наслідок акту агресії у нейтральних водах Чорного моря, під протокол допиту назвали себе військовополоненими.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю