Цього року французька компанія Thales та “Іскра” запускають спільне виробництво засобів РЕБ

“Науково-виробничий комплекс “Іскра” цього року запускає спільне з французькою компанією Thales виробництво засобів радіоелектронної боротьби.

Про це повідомляє УНІАН

Директор “Науково-виробничий комплекс “Іскра” Юрій Пащенко також розказав, що ще однією закордонною компанією буде створювати новий зразок багатофункціональної радіолокаційної станції.

НВК “Іскра” входить до складу державного концерну “Укроборонпром” та працює в кооперації з іншими підприємствами концерну.

“Цього року ми освоїли новий напрям – контрбатарейні радари. Зараз йдуть держвипробування і повним ходом йде підготовка до серійного виробництва. Також з нами співпрацює в галузі засобів радіоелектронної боротьби французька компанія Thales. Ми очікуємо, що в цьому році ми будемо мати спільне виробництво сучасних зразків, які за своїми тактико-технічними характеристиками перевищують багато існуючих”, – сказав він.

Окрім Thales українське підприємство “Іскра” налагодило співпрацю з ще однією закордонною компанією за контрбатарейним радарам.

“За контрбатарейним радарам у нас є співпраця зі світовим гігантом, обсяги продажу військової техніки якого перевищує в чотири рази всі обсяги української військової промисловості. Вчора провели засідання. Наш аванпроект, який ми запропонували для розробки, вони прийняли. Тому будемо разом створювати новий зразок контрбатарейного засобу та оглядової радіолокаційної станції. Так званої багатофункціональної станції”, – зазначив він.

Крім цього, Пащенко повідомив, що підприємство “Іскра” у 2018 році наростило обсяг виробництва в 1,7 раза.

“За останні чотири роки ми збільшили обсяг постачання до Збройних сил в 5-7 разів за різними напрямками”, – підкреслив він.

Казенне підприємство “Науково-виробничий комплекс “Іскра” об’єднує в собі конструкторське бюро та електромашинобудівний завод. Це підприємство спеціалізується на розробці та виготовленні сучасних радіолокаційних станцій і комплексів радіоелектронної боротьби. З 2011 року входить до концерну “Укроборонпром”.

Міжнародна промислова група Thales займається розробкою та виробництвом інформаційних систем аерокосмічної, військової та морської галузі. Вона входить у трійку світових лідерів з виробництва радіолокаційних станцій та систем радіоелектронної боротьби.

На головному зображенні представлений контрбатарейний радар COBRA виробництва Thales спільно з Airbus Defence and Space та Lockheed Martin для армії Німеччини.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю