Rheinmetall веде перемовини про виробництво HIMARS у Німеччині
Компанія Rheinmetall веде перемовини з Lockheed Martin щодо організації виробництва систем HIMARS в Німеччині.
Про це розповів генеральний директор компанії Армін Паппергер в інтерв’ю Reuters.
“На Мюнхенській конференції з безпеки ми прагнемо укласти угоду з Lockheed Martin про початок виробництва HIMARS“, — сказав Паппергер.
Йдеться про щорічну зустріч політичних та оборонних лідерів у Мюнхені, яка відбудеться в середині лютого.
“У нас є технологія для виробництва боєголовок, а також ракетних двигунів, і у нас є вантажівки для встановлення пускових установок“, — сказав Паппергер.
Гендиректор Rheinmetall також зауважив, що угода з Lockheed Martin може забезпечити інвестиції у кілька сотень мільйонів євро, основну частину з яких профінансує Rheinmetall.
Виробництво боєприпасів
Крім того, компанія хоче збільшити виробництво танкових та артилерійських боєприпасів.
Про це йтиметься зокрема на зустрічі представників оборонної промисловості Німеччина з міністром оборони Борисом Пісторіусом, яка має відбутися незабаром.
Rheinmetall виробляє широкий спектр оборонної продукції, але найбільш відома завдяки виробництву 120-міліметрової гармати для танка Leopard 2.
“Ми можемо виробляти 240 тисяч танкових боєприпасів (120 мм) на рік, що більше, ніж потрібно всьому світу“, – зазначив Паппергер.
Він додав, що потужності з виробництва 155-міліметрових артилерійських снарядів можуть бути збільшені до 450–500 тисяч на рік. Це зробить Rheinmetall найбільшим виробником обох видів боєприпасів.
У 2022 році компанія виготовила від 60 до 70 тиcяч танкових і стільки ж артилерійських снарядів, але виробництво може бути негайно збільшено.
Також він підкреслив, що виробнича лінія для боєприпасів середнього калібру, які використовується для ЗСУ Gepard, буде запущена до середини 2023 року.
Пороховий завод
Німецька компанія також розглядає можливість будівництва нового порохового заводу у східній німецькій землі Саксонія, але інвестиції в обсязі 700–800 мільйонів євро має забезпечити уряд, сказав гендиректор.
“Держава повинна інвестувати, а ми надамо свої технологічні ноу-хау. Натомість держава отримує частку заводу й прибутку, який він приноситиме“, – зазначив Паппергер.
Він зазначив, що такий завод необхідний для покриття дефіциту спеціального пороху для нарощування виробництва танкових і артилерійських снарядів.
ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"
Навіть разовий донат в 30 грн чи підписка на $1 допоможе нам працювати і розвиватися далі. Спонсоруй незалежне мілітарне медіа - отримуй достовірну інфу.