14 механізована бригада переозброюється на нову техніку

На початку січня 2015 року за участі Президента України до Збройних Сил України було передано понад 150 одиниць військової техніки. Серед іншого були передані багатоцільові тягачі МТЛБ зі встановленими кулеметами ДШКМ до 14-ї окремої механізованої бригади:

МТ-ЛБ 14 механізованої бригади Фото: Житомир.info

Згодом ці бойові машини були доопрацьовані та місце стрільця кулеметника було обладнане додатковою баштою для захисту від куль та уламків:

МТ-ЛБ 14 механізованої бригади під час навчань Фото: Міністерство оборони

Багатоцільовий тягач не є бойовою машиною, тому встановлення на нього ДШКМ, чи як у деяких інших підрозділах Збройних Сил України зенітної установки ЗУ-23-2, – є вимушеним кроком. І зрозуміло, що в подальшому такі бойові машини будуть замінюватись.

У сюжеті Військового телебачення Зберігання та відновлення автомобільної техніки за 15 березня цього року про діяльність військової бази на Хмельниччині у сюжеті було показано МТ-ЛБ які раніше були на озброєнні 14-ї бригади та зараз знаходяться на зберіганні на цій базі:

МТ-ЛБ на зберіганні Фото: скріншот з відео

Ми вже повідомляли, Україна планує купувати БМП за кордоном зі зберігання в одній з іноземних держав. Як сьогодні підтвердила прес-служба 14 окремої механізованої бригади у себе на сторінці у Facebook, ця військова частина дійсно отримала нові БМП-1:

“Особливо, якщо врахувати, що наші механізовані підрозділи нещодавно переозброїлися на нові БМП-1. Працювати з ними, за словами механіків-водіїв (а хлопці знають, про що кажуть!), – саме задоволення. І сама машина, і її озброєння «виконують команди» безвідмовно й чітко!” – йдеться у повідомленні

БМП-1 зі складу 14 механізованої бригади Фото: прес-служба 14 бригади

Загалом у ЗМІ зараз озвучують цифру у намірах придбати близько 200 бойових машин БМП-1, що дозволить Збройним Силам значно покращити бойові можливості підрозділів.

Також нагадаємо, що 14 механізована бригада раніше отримала танки Т-84 на яких вона представлятиме Україну на танкових змаганнях Strong Europe Tank Challenge 2018 у Німеччині.


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


  • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю