2С1 “Гвоздика” на озброєнні 503 батальйону морської піхоти

Під час нещодавніх урочистостей в Маріуполі з нагоди Дня морської піхоти України, Президент України вручив бойовий прапор 503 окремому батальйону морської піхоти, що базується у Маріуполі.

Окрім самих урочистостей гостям заходу було продемонстровано озброєння бойового підрозділу, що перебуває на ротації з початку літа цього року. Окрім звичних бойових машин піхоти у матеріалах можна побачити самохідну артилерійську установку 2С1 “Гвоздика”, які до цього на озброєні підрозділу не знаходились.

САУ 2С1 “Гвоздика” під час демонстрації техніки 503 батальйону морської піхоти. Скріншот з сюжету телеканалу МТВ

Самохідна артилерійська установка 2С1 “Гвоздика” має калібр 122 мм, інформацію коли саме їх отримав підрозділ немає, але у відповідності до попередніх передач техніки ця бойова машина пройшла повний комплекс капітального ремонту та модернізації на одному з ремонтних підприємств України.

 • 2С1 під час огляду озброєння батальйону Головнокомандувачем Збройних Сил та Командувачем Військово-морських сил

  Тобто окрім бойового прапору з поверненням на передову бойовий підрозділ матиме значне вогневе посилення у разі необхідності.

  Також стало відомо про початок будівництва пункту постійної дислокації батальйону у місті Маріуполь, що включатиме в себе комплекс з казарм, гуртожитків для військовослужбовці контрактної служби, спортивного комплексу, штабу та інше.

   


 • Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: