Міноборони купує Ан-70

Збройні сили України приймуть на озброєння три військово-транспортні літаки Ан-70.

Про це, як повідомляє “РИА Новости”, заявив міністр оборони України Михайло Єжель.

За його словами, один з літаків буде готовий вже найближчим часом, підготовка його екіпажу вже ведеться. Поки що не йдеться про серійне виробництво Ан-70. “Я знаю, що там є проблеми спільного виробництва, проблема крила, але це не моє питання. Моє питання тільки одине, що три літаки, які сьогодні будуються, вони в комплекті, у них є повністю обладнання, і ми будемо їх використовувати”, – пояснив Єжель. При цьому український міністр оборони не уточнив, скільки всього нових транспортників планується купити.

 • У 2009 році повідомлялося, що міністерство оборони України має намір придбати два таких літаки, проте на початку 2011 року стало відомо, що військове відомство поки не визначилося з об’ємом покупки Ан-70.
  Наприкінці квітня 2011 року міністр оборони Росії Анатолій Сердюков заявив, що в 2015-2016 році російське військове відомство почне закупівлю серійних транспортників, число яких у складі військово-транспортної авіації складе 60 одиниць. Закупівля транспортників закладена в держпрограму озброєнь Росії на 2011-2020 роки. Контракт на перший Ан-70 Міністерство оборони Росії уклало наприкінці липня 2011 року. Йдеться про один з літаків, складанням яких в даний час займається “Антонов”.

  Ан-70 здатний розвивати швидкість до 780 кілометрів на годину і здійснювати польоти на відстань до 7,8 тисячі кілометрів. Транспортник укороченого зльоту і посадки здатний перевозити до 300 десантників або 47 тонн вантажів. Ан-70 зможе використовувати для зльоту і посадки грунтові злітно-посадкові смуги довжиною 600-800 метрів.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Tags:
  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю