Академія патрульної поліції: стан справ перед відкриттям закладу

Час читання:1 хвилина

На початку липня ми вже повідомляли в Україні в системі Національної поліції буде створено Поліцейську академію. За словами Голови Нацполіції Сергія Князєва в академії буде здійснюватись підготовка рядових посад поліції – патрульних та деяких специфічних підрозділів.

У вересні після відкритого конкурсу було обрано начальника Поліцейської академії патрульної поліції, ним став Лісничук Вадим Ярославович, який до цього очолював Управління патрульної поліції у місті Харків.

Щодо міжнародної підтримки у сфері підготовки патрульних поліцейських, то про готовність допомагати вже висловила Канада, про що під час поїздки до цієї країни повідомив державний секретар МВС Олексій Тахтай. Тоді МВС домовилося із керівництвом Національного коледжу поліції Канади про надання нам методологічної допомоги у формуванні нашої Поліцейської академії.

 • Вже зараз керівництво Академії спільно з представниками Канадської поліцейської місії започаткувало курс підвищення викладацької майстерності.

  На першому етапі 10 викладачів уже пройшли курс, що тривав з 4 до 8 грудня. Його провели досвідчені канадські інструктори Ив Лакас та Ед Шорей з понад 15-річним досвідом практичної роботи у кінній поліції Канади. Це лише перший етап, незабаром підвищать свою майстерність ще 15 викладачів Академії.

  Також 15 викладачів склали іспит й отримали сертифікати про завершення навчального курсу з невідкладної тактичної допомоги пораненим під час надзвичайних подій.

  Станом на зараз в приміщенні майбутньої Поліцейської академії відбувається ремонт:

 • Нагадаємо, що у першому наборі в Поліцейську академію патрульної поліції буде 500 курсантів на посаду поліцейських, у подальшому кількість кандидатів збільшать до 1000-1200. Основна мета створення вишу – зменшення кількості браку при відборі кандидатів на службу.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: