Армія США має бути готовою до “воєнних варіантів” конфлікту з КНДР – Меттіс

Час читання:1 хвилина
Глава Пентагону Джеймс Меттіс закликав військове командування США бути готовим до військового розв’язання конфлікту навколо Північної Кореї.

Про це повідомляє Politico.

“Яке майбутнє попереду? Ні я, ні ви не можемо цього сказати, але є одна річ, яку може зробити армія США, і це – готовність до військових варіантів розв’язання (конфлікту – ред.), до яких наш президент може вдатися за потреби”, – заявив Меттіс.

За словами глави Пентагону, зараз стратегія США навколо північнокорейської кризи ґрунтується на дипломатичному підході, який підкріплений економічними санкціями щодо ядерної програми КНДР. Проте якщо переговори не допоможуть, армія США має бути готова до будь-якого підсумку подій.

Він також закликав Конгрес розглянути готовність бюджету до військового варіанту вирішення ситуації навколо Північної Кореї.

 • Напередодні виступу Меттіса перед аудиторією солдатів усіх рангів і керівників оборонної промисловості президент США Дональд Трамп заявив, що напруженість між США і Північною Кореєю через ядерну програму КНДР є проблемою, яку повинні були вирішити ще 25 років тому.

   


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: