Бангладеш купує китайські навчально-тренувальні літаки K-8W

Військово-повітряні сили Бангладешу підписали з китайською компанією CATIC (China National Aero-Technology Import & Export Corporation) контракт на поставку партії китайських навчально-бойових літаків K-8W, повідомляє NewAge

Літак навчально-тренувальний
Навчально-тренувальний літак K-8W ВПС Бангладешу Фото: Pinterest

З 2014 року Бангладеш має на озброєнні дев’ять літаків K-8W, які використовуються для підготовки майбутніх пілотів ВПС Бангладешу.

Про деталі нової угоди не розголошується.

 • K-8W – наймасовіший у світі навчально-тренувальний літак, загалом було виготовлено більше 500 одиниць у різних модифікаціях.

  Венесуельські навчально-тренувальні літаки K-8W Фото: Sergio J.Padron.A

  Навчально-бойовий літак K-8W був розроблений наприкінці 80-х років китайською та пакистанською компаніями Hongdu и Pakistan Aeronautical Complex під індексом JL-8, для заміни наявних на озброєнні застарілих навчально-тренувальних літаків.

  Для ВПС КНР літак оснащується ліцензованою копією двигуна АІ-25ТЛК розробки ДП “Івченко-Прогрес”, на експорт встановлюються американські двигуни Garrett TFE731-2A.

  Нагадаємо, що нещодавно стало відомо про купівлю Військово-повітряними силами Бангладешу двох військово-транспортних літаків C-130 у Британії. Раніше Бангладеш вже мав на озброєнні чотири подібні літаки більш ранньої версії – Lockheed C-130В Hercules  у США в 2001 році, які знаходились на зберіганні.


 • Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Інформація принесла користь?:

  0 votes, 0 avg. rating

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: