Берегова охорона США ввела у стрій 33-й катер FRC

8 червня, на церемонії в Берегової охорони США у Сан-Хуан, в Пуерто-Ріко почав службу катер швидкого реагування Joseph Doyle (WPC-1133)

Про це повідомляє Naval Today

Це тридцять третій катер проекту Fast Response Cutter ( з англ. – катер швидкого реагування, скорочено – FRC), введений до берегової охорони і сьомий – у Сан-Хуан, з базуванням в Пуерто-Ріко.

Катери класу Sentinel (з англ. – “вартовий”) розроблені для боротьби з наркотрафіком у морі, перехоплення іноземних мігрантів, пошуково-рятувальних операцій, оборони і державної безпеки, захисту морських ресурсів та інших завдань Берегової охорони.

«Кожен катер FRC має  надзвичайний ресурс, який збільшує наші пошукові та рятувальні можливості та інші багатофункціональні можливості в нашій зоні відповідальності», – сказав капітан Ерік Кінг, командувач сектору берегової охорони Сан-Хуан. – «Джозеф Дойл сприятиме зміцненню прибережної безпеки Пуерто-Ріко і Американських Віргінських островів як найбільш південного морського кордону країни».

FRC є частиною багаторівневого підходу Берегової охорони до морської безпеки, що об’єднує катер державної безпеки та морський патрульний катер.

Катер FRC Oliver Berry (WPC-1124)

Кожен FRC названий на честь героя берегової охорони, який відзначився на службі. Згаданий у тексті катер названо іменем героя берегової охорони капітана Джозефа О. Дойла.

«Це безумовна честь командувати 33-ім FRC Берегової охорони, але що більш важливо 7-им FRC в Пуерто-Ріко», – сказала лейтенант Катрін Гіллен. – «Моя команда і я з нетерпінням плануємо служити людям Пуерто-Ріко і Американських Віргінських островів і зберігати ці прекрасні острови безпечними»

 

Технічні характеристики стисло:

Водотоннажність: 253 тонн
Довжина: 46,8 метрів
Ширина: 8,11 метрів
Осадка: 2,9 метрів
Максимальна швидкість: 28 вузлів
Екіпаж: 20 осіб та 4 офіцера
Автономність: 5 діб
Озброєння: 1 дистанційний керований модуль калібром 25 мм та 4 великокаліберні кулемети калібром 12,7 мм

Joseph Gerczak (WPC-1126) Фото: USCGC Margaret Norvell

Загалом у складі Берегової охорони буде 58 катерів класу Sentinel. Перший контракт передбачав будівництво 34 катерів, 2016 було підписано угоду про 26 додаткових катерів Sentinel.

Катери класу Sentinel замінюють на службі побудовані та введені до складу Берегової охорони США у 1985-1992 роках 49 катерів класу Island.

Матеріал підготував: Степан Івасин


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю