Берегова охорона США модернізує отримані 10 років тому кораблі

Корабель берегової охорони США USCGC Waesche прибув до верфі Wigor Marine LLC у Сіетлі 12 вересня, щоб почати роботу з модернізації, повідомляє navaltoday

Перший корабель цього типу – USCGC Bertholf, також проходить роботи з модернізації, їх планується закінчити наприкінці цього місяця. Загалом роботи відбувались один рік, вони були покликані вирішити проблеми які унеможливлювали використовувати цей корабель у проектні 30 років експлуатації.

Виявлені під час експлуатації недоліки було вирішено та враховано під час будівництва третього USCGC Stratton та четвертого корабля USCGC Hamilton цього типу для Берегової охорони США.

 • Bertholf та Waesche –  кораблів Берегової оборони США які класифікуються як куттери – кораблі з високим та середнім рівнем автономності (WMHC / WMEC), на відміну від прибережних і рейдових катерів. Українським еквівалентом є прикордонний сторожовий корабель (ПСКР).

  Місце базування Bertholf і Waesche – Аламеда, штат Каліфорнія. Stratton та Hamilton знаходяться в Чарлстоні, штат Південна Кароліна, ще два кораблі які будуються, будуть розташовуватися в Гонолулу. Загалом запланована серія у 9 кораблів.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: