Берегова охорона США модернізує отримані 10 років тому кораблі

Час читання: 1 хвилина

Корабель берегової охорони США USCGC Waesche прибув до верфі Wigor Marine LLC у Сіетлі 12 вересня, щоб почати роботу з модернізації, повідомляє navaltoday

Перший корабель цього типу – USCGC Bertholf, також проходить роботи з модернізації, їх планується закінчити наприкінці цього місяця. Загалом роботи відбувались один рік, вони були покликані вирішити проблеми які унеможливлювали використовувати цей корабель у проектні 30 років експлуатації.

Виявлені під час експлуатації недоліки було вирішено та враховано під час будівництва третього USCGC Stratton та четвертого корабля USCGC Hamilton цього типу для Берегової охорони США.

Bertholf та Waesche –  кораблів Берегової оборони США які класифікуються як куттери – кораблі з високим та середнім рівнем автономності (WMHC / WMEC), на відміну від прибережних і рейдових катерів. Українським еквівалентом є прикордонний сторожовий корабель (ПСКР).

Місце базування Bertholf і Waesche – Аламеда, штат Каліфорнія. Stratton та Hamilton знаходяться в Чарлстоні, штат Південна Кароліна, ще два кораблі які будуються, будуть розташовуватися в Гонолулу. Загалом запланована серія у 9 кораблів.


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: