Більш детально про нову оборонну допомогу Україні

Час читання:1 хвилина

Нагадаємо, що Сенат США схвалив ключові елементи поправки до закону про Національний оборонний бюджет США (NDAA) на 2018 фіскальний рік, що збільшують допомогу в сфері безпеки для України.

Зокрема законопроект передбачає надання 500 мільйонів доларів США допомоги в сфері безпеки, включаючи летальне та нелетальне устаткування, навчання та технічну допомогу.

Це вперше, коли законопроект дозволяє надавати допомогу для посилення військово-морської спроможності України, які значно погіршились після захоплення Криму Росією, заявив один із співавторів поправки, сенатор-республіканець Роб Портман

Так ми вже повідомляли, що цього року з’явилась офіційна інформація про передачу Україні від Берегової оборони США катерів типу Айленд, по наявній зараз неофіційній інформації 2 катери вже було оглянуто нашими спеціалістами, зараз їх переобладнують та наприкінці цього року їх мають передати до ВМС України.

Також сенатор-республіканець Роб Портман озвучив і інші аспекти військової допомоги:

 • Кошти передбачено на два роки, щоб у міністерства оборони США та Державного Департаменту був час на їх виділення та освоєння;
 • Детально описані умови надання допомоги та методології для засвідчення прогресу України в інституційних оборонних реформах. Ключові цілі включатимуть покращення забезпечення, управління запасами, покращення безпеки приватної чи закордонної оборонної технологій
 • Додавання повітряних та берегових оборонних радарів, мінних та протимінних можливостей, прибережних та берегових можливостей. Ці доповнення відповідають найбільш нагальним потребам українських військових в протитанковій зброї, захищеному зв’язку та контр-артилерійських радарах.
 • Полегшується можливості використовувати допомогу США для покриття медичних та інших витрат пов’язаних з турботою про українських службовців, медичного навчання та підтримки українців.

Додамо ще, що посол України в США Валерій Чалий нещодавно озвучив, що готується для передачі Україні великої партії позашляховиків HMMWV різних модифікацій.


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


 • Коментар

  1. […] деталі передачі все ще узгоджуються, але відомо, що їх передача здійснюватиметься в рамках матеріально-технічної допомоги, згідно […]

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: