Болгарські МіГи замінять нові винищувачі

Укрінформ повідомив, що прем’єр-міністр Болгарії Бойко Борисов заявив про наміри придбати виключно нові винищувачі та відмови купувати для армії вживані винищувачі.

Прем’єр наголосив також, що для знайомства з пропозиціями, що надійшли від західних країн, запрошені найдосвідченіші пілоти.

Напередодні Міністерство оборони Болгарії повідомило, що надійшли три пропозиції (від США, Швеції й Італії) для придбання багатоцільових винищувачів. В оборонному відомстві зазначили, що США пропонують придбати у них нові машини F-16 або F/A-18, Швеція – такі ж нові Gripen, а Італія готова продати винищувачі Eurofighter Typhoon, які вже були у користуванні.

«Ми наполягаємо, щоб бойові літаки були новими, щоб вони могли не лише захищати наш повітряний простір, а й бути боєздатними у разі виникнення військових дій», – зазначив Борисов.

Міжвідомча комісія має визначитися з вибором і в двотижневий строк подати відповідну пропозицію уряду для розгляду і затвердження.

Нагадаємо, що Болгарія наприкінці липня оголосила про наміри замінити наявні на озброєнні винищувачі МіГ-29 на більш сучасні для чого оголосила відповідний тендер.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю