Бригада швидкого реагування НГУ вдягнула нові берети

Гостомельські нацгвардійці вдягнули берети нового кольору

Сьогодні гостомельські “леви” офіційно змінили берети: у зв’язку з реформуванням військового однострою нацгвардійці урочисто вдягнули берет нового зразка – національний синій. Саме такою є його офіційна назва, прийнята командуванням НГУ. Однак берет, який носять у Бригаді швидкого реагування, відрізняється ще й тим, що його необхідно заслужити. Кваліфікація складає низку заліків, а в якості завершального іспиту – 30-кілометровий марш у колоні, яку очолює командир бригади. З моменту створення гостомельської частини “леви” здійснили вже три 30-кілометрові марші на право носіння берету, а четвертий очікується цього року.

Я біг усі марші разом з хлопцями і цього року обіцяю зробити хороше відео з пробіжки, а поки-що можу запропонувати переглянути, як виглядав попередній марш, ще зі старою символікою.

 • Ваєнний блогер і нацгвардієць. Моя мета - розповісти цивільним та військовим про те, як виглядає життя "за парканом" рідного ППД - у молодій частині та у сучасному військовому формуванні. Мілітаризм і гламур очима інсайдера.


  Інформація принесла користь?:

  0 votes, 0 avg. rating

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: