Британія отримала перші винищувачі F-35B

До складу 617-ї ескадрильї “Dаmbusters” Королівських ВПС Великої Британії прибули перші чотири багатоцільових винищувача 5-го покоління Lockheed Martin F-35B Lightning II, повідомляє прес-служба уряду Великої Британії

Британські F-35B Фото: gov.uk

Літаки здійснили безпосадночний переліт зі США на британську базу ВПС у Мархемі. Очікується, що F-35B поступово замінять літаки Tornado GR.4A 617-ї ескадрильї.

Всього для Королівських Військово-повітряних сил та Військово-морських сил заплановано придбати 138 винищувачі F-35B, з яких підписано домовленості на купівлю 48 літаків.

 • Tornado GR.4A Фото: steve ryle

  Очікується, що саме ці літаки стануть на озброєння нового британського авіаносця HMS Queen Elizabeth, яки на початку грудня 2017 року був введений до складу Королівських ВМС Великої Британії.

  Також нагадаємо, що на початку листопаду 2017 року перші винищувачі F-35 отримала Норвегія, загалом впродовж наступних 10 років можуть отримати до півсотні американських винищувачів п’ятого покоління.

  F-35 Lightning II, розроблений американською фірмою Lockheed Martin Aeronautics Company. Виготовляється у трьох варіантах — F-35A — звичайний, F-35B — з укороченим зльотом і вертикальною посадкою та F-35C — палубний (короткий зліт за допомогою катапульти та посадка з використанням аерофінішера).


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


 • Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю